Marketing internetowy - jakie daje korzyści?

Sprawdź też

Drukarnia iPrint
Drukarnia iPrint to niezawodna firma podejmująca się zleceń zarówno standardowych, jak i nieco bardziej wymagających. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, instytucja posiada szeroki asortyment oferowanych produktów,
Drukarnia Cyfrowa Drukpoint
Drukarnia cyfrowa Drukpoint to firma świadcząca usługi w zakresie druku oraz ksero. Zajmuje się drukiem cyfrowym, wielkoformatowym, produkcją reklam, cięciem oraz grawerowaniem laserem, a także kserowaniem do formatu A0+. Współpracuje

Marketing internetowy - jakie daje korzyści?

Czym jest marketing internetowy? Marketing internetowy opiera się na działaniach mających na celu wsparcie firm oraz polepszenie ich wizerunku w sieci. Działania te zmierzają do poprawy widoczności firmy, rozpoznawalności i kreowania pozytywnych skojarzeń z nią związanych. Marketing internetowy opiera się również na promocji usług i produktów danej firmy.

W Argonium prowadzimy działania z zakresu marketingu internetowego. Tworzymy strategie e-marketingowe opierające się na założeniach, które po kolei realizujemy. Jasno wytyczamy cele, do których chcemy dążyć i osiągamy je przy pomocy narzędzi marketingu online. Dzięki naszej ofercie pomożemy zrealizować Ci następujące działania:

  • pozycjonowanie stron i sklepów internetowych - dzięki tym działaniom serwisy zyskują większą popularność w sieci i stają się bardziej rozpoznawalne przez klientów. Dla odbiorców ważne jest tylko kilka pierwszych wyników w wyszukiwarce, reszta jest pomijana. Twoja strona musi więc znaleźć się na czołowej pozycji w Google, w przeciwnym razie nie będzie miała szans dotrzeć do klientów.
  • pozycjonowanie szerokie - czyli tzw. long tail, to wielowyrazowe frazy pozwalające w jeszcze skuteczniejszy sposób promować Twoją ofertę. Dzięki tej metodzie pozycjonowania, klienci mogą szybciej dotrzeć do Twoich produktów bądź usług.
  • pozycjonowanie lokalne - jest bardzo skuteczne szczególnie w przypadku firm, które pragną dotrzeć ze swoją ofertą szczególnie do okolicznej społeczności. Ten rodzaj pozycjonowania pomaga rozwinąć firmie skrzydła na rynku lokalnym, dzięki temu, że będzie znajdować się ona na wysokiej pozycji pod względem lokalizacji.
  • Kampania Google AdWords - prowadzimy dla naszych Klientów kampania AdWords, skupiając się na linkach sponsorowanych, reklamie display oraz remarketingu. Dostosowujemy najlepszy rodzaj kampanii do potrzeb Klienta. Działanie to pozwala na niemal natychmiastowe dotarcie z ofertą do odbiorców.
  • content marketing - opracowujemy unikatowe treści na strony internetowe naszych Klientów, dzięki którym wyszukiwarka klasyfikuje taki serwis jako wartościowy, a klienci chętniej na niego zaglądają. Oferujemy profesjonalne usługi copywritingu, prowadzimy firmowe blogi, poradniki, wykonujemy opisy produktów, artykuły sponsorowane oraz infografiki.
  • marketing szeptany - korzystamy z działań marketingu szeptanego, polecając Twoje produkty i usługi innym użytkownikom w sieci. Zwracamy uwagę na korzyści oraz angażujemy internautów w dyskusję na temat oferty, a także zamieszczamy pozytywne opinie na ich temat na innych serwisach, Dzięki temu wizerunek Twojej firmy ulega poprawie.
  • audyt SEO i optymalizacja stron internetowych - dzięki optymalizacji strony pod kątem SEO możemy wyeliminować błędy, które utrudniają skuteczne promowanie Twojej oferty. Dzięki temu narzędziu możesz planować i wdrażać działania, czerpiąc z nich korzyści.

Wszystkim naszym Klientom oferujemy doradztwo w celu wyboru najlepszego rozwiązania, dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Jakich korzyści możesz się spodziewać, decydując się na ofertę marketingu internetowego w Argonium?

1. Dotarcie do nowych klientów.
2. Wzrost zysku.
3. Możliwość kontroli i analizy efektów.
4. Wzrost konwersji.
5. Zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki w sieci.
6. Stworzenie trwałych więzi z klientami.
7. Budowanie pozytywnego wizerunku.

Ostatnie komentarze (1)

Franciszek 2021-09-07 91.223.64.111.105
Odpowiednio stosowany, napisałbym nawet że daje ogromne korzyści. Dlatego trzeba szukać, i współpracować z agencjami, które mają duże doświadczenie.

Ocena

5

Zostaw swój komentarz

Całościowa ocena:

Wybrane firmy poligraficzne

Działkowska 3 Wola
Zostaw komentarz
jako pierwszy
Brak opinii
Drukarnia iZebra
Emilii Plater 30 Śródmieście
1 opinie
Drukarnia Cyfrowa Drukpoint
Postępu 12
Zostaw komentarz
jako pierwszy
Brak opinii
Drukarnia Express Druk