Zakup drukarki, czy może leasing?

Sprawdź też

POLION-PRINT
Polion to istniejąca na rynku od lat firma, która świadczy profesjonalne usługi w zakresie druku na artykułach reklamowych oraz użytkowych. Instytucja oferuje wykonywanie nadruków zarówno na produktach własnych, jak i
Drukarnia Tadex
Drukarnia Tadex to firma świadcząca usługi w zakresie druku oraz ksero. Oferta firmy zawiera między innymi skanowanie, kopiowanie, druk wielkoformatowy, a także wodoodporny. Zajmuje się tworzeniem ulotek, broszur, wizytówek,

Zakup drukarki, czy może leasing?

Zakup wielofunkcyjnej drukarki to biura lub dla małego przedsiębiorstwa to dość spora inwestycja, z której zrealizowaniem może mieć trudność sporo firm. Coraz częściej wybieraną opcją jest leasing drukarek, jest to usługa, która polega na uzyskaniu sprzętu biurowego bez konieczności jego kupowania, a więc wydawania na raz dużej ilości pieniędzy.

Leasing drukarekto świetna opcja dla osób, które z drukarki będą korzystać jedynie od czasu do czasu w celu wydrukowania większej ilości dokumentów. W przypadku leasingu klienci zazwyczaj płacą za ilość wykorzystanego tonera lub za ilość materiałów, które zostały wydrukowane. Leasing drukarki jest świetną opcją dla osób, które nie chcą co chwilę zlecać innym firmom drukowania dokumentów, szczególnie jeżeli są to dokumenty poufne. Warto wiedzieć, że w przypadku leasingu drukarki klient nie musi dbać o zawartość tonera lub tuszu, ponieważ cała odpowiedzialność związana z uzupełnianiem lub wymianą tonerów leży po stronie dzierżawcy. 

Wypożyczenie drukarki jest niezwykle opłacalną opcją dla przedsiębiorcy, ponieważ może zaplanować odgórnie budżet swojej firmy. Leasing jest fajną opcją, ponieważ na przestrzeni kilku miesięcy lub lat można przetestować wiele urządzeń i na samym końcu kupić to, które będzie nam najbardziej odpowiadało. Leasing jest na tyle korzystny, że każda awaria lub przegląd urządzenia jest bezpłatny i bez względu na lokalizację biura przyjadą do niego specjaliści w celu przeglądu urządzenia, lub jego naprawy - klient nie musi zabierać drukarki do serwisu. Klient, który dokonuje leasingu drukarki, może całkowicie zająć się swoją działalnością, ponieważ wszystkich czynności związanych z kontrolowaniem drukarki wykonuje dzierżawca. Dzięki leasingowi drukarki można w łatwy sposób oszczędzić czas przeznaczony na poszukiwania idealnej drukarki do kupna, a także lepiej zaplanować wydatki swojej firmy. 

Ostatnie komentarze (0)

Zostaw swój komentarz

Całościowa ocena:

Wybrane firmy poligraficzne

Dźwigowa 61
Zostaw komentarz
jako pierwszy
Brak opinii
Drukarnia Remigraf
Juliusza Słowackiego 22A
3 opinie
Pulsdruk
Aleksandra Orłowskiego 29 Wawer
Zostaw komentarz
jako pierwszy
Brak opinii
POLION-PRINT