Pulsdruk
Czym jest marketing internetowy? Marketing internetowy opiera się na działaniach mających na celu wsparcie firm oraz polepszenie ich wizerunku w sieci. Działania te zmierzają do poprawy widoczno...

Pulsdruk

Juliusza Słowackiego 22A 05-816 Włochy tel: 22 723 84 64 http://www.pulsdruk.pl/

Opis firmy poligraficznej

Pulsdruk jest firma poligraficzną specjalizującą się w wysokiej jakości druku i działaniach introligatorskich, które służą wykończeniom druku. Firma jest doświadczoną marką istniejącą na rynku od ponad 20 lat, dlatego też cechuje ją profesjonalizm, fachowa pomoc oraz znajomość wielu metod poligraficznych. Pulsdruk zajmuje się kompleksową obsługą drukarską, która rozpoczyna się na etapie wykonania projektu przez druk, po odpowiednie wykończenie introligatorskie. Każde zlecenie jest wykonane na tym samym, wysokim poziomie. Firma posiada najnowocześniejsze maszyny oraz urządzenia drukarskie, dzięki czemu może wykorzystywać innowacyjne technologie oraz podejmować różnorodne projekty. Cechą szczególną jest szybkość oraz terminowość realizacji zamówień, które idą w parze z atrakcyjną ofertą cenową. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi Pulsdruk może pochwalić się najwyższą jakością druku offsetowego. Każdy Klient może liczyć na fachową pomoc oraz doradztwo podczas zlecania zamówienia.

Pulsdruk jest firmą świadczącą usługi w zakresie poligrafii oraz introligatorstwa. Dzięki specjalistycznemu i najnowocześniejszemu sprzętowi może pochwalić się najwyższą jakością druku. Doświadczenie zdobywane przez lata świadczy o profesjonalizmie i fachowości wykonywanych obowiązków. W swojej pracy wykorzystywane są trzy działy odpowiedzialne za druk offsetowy, wykończenia introligatorskie, a także przygotowanie druku przez wyspecjalizowana kadrę. Dzięki wyposażeniu drukarnia PULS oferuje druk jednokolorowy i wielokolorowy przy wykorzystaniu systemu CIP-3. Produkty drukowane przez drukarnię to książki w twardej i miękkiej oprawie, czasopisma, kalendarze trójdzielne jak i planszowe, broszury, ulotki, foldery, teczki, wizytówki tłoczone i puchnące, papiery firmowe, stendy, bloczki, druki samokopiujące, naklejki. Introligatornia oferuje wszelkiego rodzaju oprawę wedle wymagań w tym kaszerowanie, sztancowanie, perforację oraz wiercenie otworów. Produkty mogą być wydrukowane na papierze, kartonie, folii samoprzylepnej i kalce.

Oceń

Jakość usług
Czas realizacji
Cennik

Ostatnie komentarze (0)

Zostaw swój komentarz

Całościowa ocena:

Sprawdź też

Senatorska 40
Zostaw komentarz
jako pierwszy
Brak opinii
Drukwnet
Śniadeckich 20 lok. 1 Śródmieście
Zostaw komentarz
jako pierwszy
Brak opinii
Drukarnia Cyfrowa Topcan
Oliwska 10F
Zostaw komentarz
jako pierwszy
Brak opinii
Mijal Druk s.c.
Targowa 85 Praga Północ
2 opinie
Drukarnia Cathrin
Postępu 12
Zostaw komentarz
jako pierwszy
Brak opinii
Drukarnia Express Druk